Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modrá vlajka Seče

5. 1. 2016

Vítězové závodu plachetnic  „Modrá vlajka Seče“ pořádaných YACHT CLUBEM Vysoké Mýto

rok

pořadí závodu

posádka

 

lodní třída

klub

1956

1

Hoffman Ivan

O - JOLA

Chrudim

1957

2

Kotouček - Pavliš

PIRÁT

Mariánské Lázně

1958

3

Hoffman Ivan

O - JOLA

Chrudim

1959

4

Paudera Vlad.

O - JOLA

Roudnice nad Labem

1960

5

Panuš Karel

FINN

Pardubice

1961

6

Hoffman Ivan

FINN

Pardubice

1962

Závod se nekonal (vypuštěna přehrada)

1963

7

Panuš Karel

FINN

Pardubice

1964

8

Klouček František

FINN

Opatovice

1965

9

Janoušek - Janoušková

FD

Vysoké Mýto

1966

10

Hoffman Ivan

FINN

Pardubice

1967

11

Janoušek - Janoušková

FD

Vysoké Mýto

1968

12

Janoušek - Lipavský

FD

Vysoké Mýto

1969

13

Hoffman Ivan

FINN

Pardubice

1970

14

Kmoníček Jiří

FINN

TMS Pardubice

1974

15

Janoušek - Krčil

FD

Vysoké Mýto

1972

16

Janoušek - Janoušková

FD

Vysoké Mýto

1973

17

Drbohlav - Zajíček

FD

Tatran Praha

1974

18

Hoffman Ivan

FINN

TMS Pardubice

1975

19

Sekyra Jiří

FINN

TMS Pardubice

1976

20

Suchomel - Suchomel

FD

Vysoké Mýto

1977

21

Hoffman Ivan

FINN

TMS Pardubice

1978

22

Suchomel - Suchomel

FD

Vysoké Mýto

1979

23

Suchomel - Suchomel

FD

Vysoké Mýto

1980

24

Suchomel - Klofanda

FD

Vysoké Mýto

1981

25

Süsser - Štamberk

FD

Vysoké Mýto

1982

26

Smutek Jan ml.

FINN

Vysoké Mýto

1983

Závod se nekonal (nízký stav vody)

1984

27

Smutek Jan ml. - Smutek Vlad.

FD

Vysoké Mýto

1985

28

Smutek Jan ml. - Smutek Vlad.

FD

Vysoké Mýto

1986

29

Smutek Jan ml. - Smutek Vlad.

FD

Vysoké Mýto

1987

30

Smutek Jan ml. - Smutek Vlad.

FD

Vysoké Mýto

1988

Závod se nekonal (nízký stav vody)

1989

31

Steiner Jiří

FINN

Vysoké Mýto

1990

Závod se nekonal (nízký stav vody)

1991

32

Neuman Jakub - Šeda Zbyněk

FD

TATRAN AVIA Praha

1992

33

Lejhanec Petr

FINN

TMS Pardubice

1993

34

Steiner Jiří

FINN

YC Vysoké Mýto

1994

35

Teplý Roman

FINN

YC Brno

1995

36

Dymák Jiří

FINN

YC Vysoké Mýto

1996

37

Procházka Marek

FINN

YC Pardubice

1997

38

Lejhanec Jiří

FINN

YC Pardubice

1998

Závod se nekonal (bezvětří)

1999

39

Smutek Jan ml.

FINN

YC Vysoké Mýto

2000

40

Kmoníček Jiří

FINN

YC Pardubice

2001

Závod se nekonal (bezvětří)

2002

Závod se nekonal (bezvětří)

2003

41

Lejhanec Jiří

FINN

YC Pardubice

2004

42

Svoboda Petr - Jína Radovan

FB

TJ Bohemia Poděbrady

2005

43

Sivý Josef - Sivá Zuzana

Pirát

JO Slavoj Č.Budějovice

2006

44

Pop Tomáš

FINN

YC Pardubice

2007

45

Smutek Jan ml.

FINN

YC Vysoké Mýto

2008

46

Lejhanec Jiří

FINN

YC Pardubice

2009

Rozjížďka kolem ostrova se nekonala (slabý vítr)

2010

47

Dymák Jiří

FINN

YC Vysoké Mýto

2011

48

Lejhanec Jiří

FINN

YC Pardubice

2012

49

Verner Jaroslav – Nápravník Jakub

FB

JK Toušeň - ČYK

2013

50

Verner Jaroslav – Nápravník Jakub

FB

JK Toušeň - ČYK

2014

51

Smutek Jan junior

FINN

YC Vysoké Mýto

2015

52

Steiner Michal

Laser

YC Vysoké Mýto

 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA